Nový výrobek Coca-Cola Zero zaměřen na muže

CocaZero.jpgPRAHA – Český trh s nealkoholickými nápoji se rozrůstá o úspěšný výrobek nového jména, o nápoj Coca-Cola Zero. Jedná se o inovaci s pravou chutí Coca-Cola a nulovým obsahem cukru.

Nová značka Coca-Cola Zero přináší spotřebitelům možnost daší volby. „Je to opět přelom v dlouhé historii naší společnosti. Na klasické chuti nápoje Coca-Cola se nic nezměnilo, z receptury ale zmizel cukr a výsledný nápoj je bez kalorií,“ říká Zdeněk Vilímek, ředitel pro komunikaci a vnější vztahy společnosti Coca-Cola Česká republika a Slovensko.

Zájem o nový produkt se očekává zejména u mladší generace mužů. Z. Vilímek to komentuje: „Dnešní mladá generace nechce slevovat ze svých nároků na chuť i obsah kalorií a my věříme, že Coca-Cola Zero jim vychází v tomto směru maximálně vstříc. Předpokládáme, že neustálé rozšiřování, přizpůsobování a inovace naší nabídky nápojů přispívají k současným trendům a napomáhají spotřebitelům rozhodovat se pro výrobky, které jsou vhodnou součástí vyváženého životního stylu.“

Nápoj je slazen směsí nekalorických ladidel a v průběhu února bude postupně uváděn do distribuce v celé České republice. Coca-Cola Zero bude na trhu k dispozici v baleních o objemech 0,33l ve skle, 0,25l a 0,33l v plechovkách, 0,5l, 1l a 2l PET a také jako náplň do post-mix zařízení v barech a restauracích.

Příchod Coca-Cola Zero na trh doprovází intenzivní marketingová kampaň, téma Zero se od počátku února objevuje na venkovnách reklamních plochách, v obchodní síti probíhají rozsáhlé ochutnávky,  s reklamou se setkávají uživatelé internetu a připraven je i televizní spot. Uvedení novinky nemá vliv na marketingovou podporu značky Coca-Cola light, oblíbené zejména u žen, protože každý z produktů se zaměřuje na odlišnou cílovou skupinu.

2 komentáře Leave a comment

comment by zavadil josef Subscribed to comments via email
2012-04-20 12:56:23

dotaz :kolik to prosím stojí a je to vhodné opravdu i pro diabetiky? děkujeme.

 
comment by zavadil josef Subscribed to comments via email
2012-04-20 12:58:04

dotaz na cenu a je to vhodné i pro dia 2

 
Jméno
E-mail
URI
Your Comment (smaller text area | larger text area)